Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Jak zdjąć osłonę przycisków sterowania z drzwi kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Jak zdjąć osłonę przycisków sterowania z drzwi kierowcy

    aniol, a po co kupowac - zrzuc ciuszki i prawie to samo bedzie :diabelski_usmiech aniolowa bedzie zadowolona

  • #2
    [O2] Jak zdjąć osłonę przycisków sterowania z drzwi kierowcy

    Cześć,
    czy ktoś z Was zdejmował osłonę (plastik) przycisków sterowania z drzwi kierowcy?
    Chciałby trochę odnowić tę część - btw czy polecacie do tego to ustrojstwo w sprayu do regeneracji plastików firmy MOTIP?

    Grzesiek84

    Komentarz


    • #3
      Grzesiek84, Link proponuje z tym kolega pogadac...zrobi jak nówki
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Grzesiek84
        czy ktoś z Was zdejmował osłonę (plastik) przycisków sterowania z drzwi kierowcy?
        musisz podważyć na łączeniu (jak będziesz przy tym uchwycie, będziesz wiedzieć o co mi chodzi) i mocniej szarpnąć w górę (ta zaślepka jest na zatrzaskach)

        jak będziesz ją zakładać to weź przesmaruj jakimś 'smarowidłem' zatrzaski - na przyszłość będzie lepiej wyskakiwać jak będziesz chciał ją zdemontować


        Zamieszczone przez Grzesiek84
        Chciałby trochę odnowić tę część
        sprawdź cenę nowego, bo może się okazać, że jest dostępna w dobrej walucie
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez LUKI
          sprawdź cenę nowego, bo może się okazać, że jest dostępna w dobrej walucie
          nówke mozna kupić w ASO za ok 80zł, a na allegro widzialem jak aso wystawiało za 69zł. Wiec jak wspomniał kolega LUKI, warto to przemyśleć.
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez LUKI
            sprawdź cenę nowego, bo może się okazać, że jest dostępna w dobrej walucie
            dokładnie- odpadają koszty przesyłki i co nówka to nówka
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
              Co do ceny nowej sztuki to niestety nie udało mi się znaleźć nic poniżej 100zł. Na allegro są używki za 60-70zł ale w podobnym stanie jak moje. W ASO powiedzieli mi 170zł :roll:

              Poza tym po tym jak w weekend wyszła mi regeneracja skórzanej kierownicy (jest jak nowa! 8), chyba to samo zrobie z lewarkiem i dżwignią ręcznego ) chętnie jeszcze coś sobie pogmeram przy aucie :wink:
              Kupiłem tzw. gumę w sprayu do plastików właśnie, przetestowałem i wyszło naprawdę nieźle. Na pewno więc będę demontował ten uchwyt oraz uchwyt w przednich drzwiach pasażera (plastikowa rączka)

              Czy macie może zdjęcia gdzie m/w są zatrzaski w tych dwóch plastikach? Nie chciałbym ich uszkodzić przy demontażu.

              G.

              [ Dodano: Nie 25 Maj, 14 22:49 ]
              Zamieszczone przez piotrek_os
              Grzesiek84, Link proponuje z tym kolega pogadac...zrobi jak nówki
              Robota naprawdę świetna!
              Zobaczymy jak wyjdzie moją ręką :wink:

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Grzesiek84
                Co do ceny nowej sztuki to niestety nie udało mi się znaleźć nic poniżej 100zł. Na allegro są używki za 60-70zł ale w podobnym stanie jak moje. W ASO powiedzieli mi 170zł
                tu np masz na 2 el szyby Link a jak masz 4 to tez w tej samej cenie wystawiali.

                [ Dodano: Nie 25 Maj, 14 22:52 ]
                Zamieszczone przez Grzesiek84
                Kupiłem tzw. gumę w sprayu do plastików właśnie
                podaj linka jak to wyglada
                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Grzesiek84
                  Czy macie może zdjęcia gdzie m/w są zatrzaski w tych dwóch plastikach? Nie chciałbym ich uszkodzić przy demontażu.
                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net
                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X